EcoDim Z-Wave LED dimmer module 0 - 250 Watt RC (ECO-DIM.10 ZWAVE)
SKU: EcoDim ECO-DIM.10 ZWAVE
EAN: 8719322371782
Recent bekeken
Z-Wave LED dimmer module 0 - 200W RC (fase-afsnijding). Geschikt voor alle Z-Wave domotica, zie lijst hieronder. Spraakondersteuning via Google Assistant / Amazon Alexa. Past op de meeste A-merken schakelmateriaal. Afm. 45,1 x 45,1 x 19,8 mm (bxhxd).
Voorraad:6 stuk(s)Verwachte levertijd:Voor 21u besteld, morgen in huis*89,84 45,95
JUNG 4-voudig afdekraam, voor horizontale en verticale montage, A 550, zwart. Afm.: 85 x 298 x 10 mm. Thermoplast (hoogglans).