EcoDim Matter LED dimmer module 0 - 200 Watt RLC (ECO-DIM.10)
    • Verwachte levertijd: 1-2 weken
    • Voorraad: 0 stuk(s)
    • SKU: ECO-DIM.10
    • EAN: 8719322374684
    132,13 98,95 (81,78 excl.btw.)
    • Razendsnelle levering TooltipVoorraad met één a twee (werk)dagen in huis
    • Direct lage prijzen
    • 14 dagen bedenktijd
    • Productomschrijving
    ECO-DIM.10 Matter LED dimmer module, max. belasting voor LED: fase-aansnijding of fase-afsnijding 0 - 200 Watt (handmatig in te stellen). Geschikt voor de meeste Matter domotica. Te gebruiken met de meeste merken pulsdrukkers. Afmetingen (b x h x d): 45 x 45 x 19,8 mm.
    HomePod 2023
    HomePod mini (alle modellen)
    Apple TV 4K (2e generatie)
    Apple TV 4K (3e generatie met 128GB opslag)
    Homey Pro
    Nanoleaf Shapes, Lines en Essentials
    Amazon Eero 6 / 6 Pro / Pro / Beacon
    Google Nest Hub (2e generatie)
    Google Nest Hub Max
    Google Nest WiFi
    Amazon Echo (4e generatie)
    SmartThings Hub v3 / SmartThings Station
    Max. belasting per verlichtingssoort:
    230V LED lampen, fase-afsnijdijng (RC) en fase-aansnijding (RL): 0 - 1200 Watt
    230V gloeilampen: max. 200 Watt
    230V halogeenlampen: max. 200 Watt
    12V halogeenlampen met elektronische trafo: max. 200 Watt (niet geschikt voor een spoelgewikkelde trafo)
    12V LED lampen met trafo/driver: max. 200 Watt
    Technische specificaties
    Montagewijze: Inbouwinstallatie
    Samenstelling: Basiselement
    Bedieningswijze: Druktoets
    Kleur: Blauw
    Halogeenvrij: Ja
    Aantal eenheden: 1
    Aansluitwijze: Schroefklem
    Oppervlaktebescherming: Onbehandeld
    Opgenomen vermogen: 0 Watt (W)
    Frequentie: 50 - 60 Hertz
    Materiaalkwaliteit: Thermoplast
    Type belasting: Universeel en LED retrofit
    Materiaal: Kunststof
    Bevestigingswijze: Overig
    Lichtwaardegeheugen: Ja
    Ingang voor nevenunit: Nee
    RAL-nummer (vergelijkbaar): 5017
    Seriedimmer: Nee
    Geschikt voor toepassing met bewegingsmelder: Nee
    Geschikt voor toepassing met RF-drukker: Nee
    Geschikt voor toepassing met IR-drukker: Nee
    Geschikt voor toepassing met aanwezigheidsmelder: Nee
    Geschikt voor toepassing met drukker: Ja
    Geschikt voor toepassing met tijdschakelaar/timer: Nee
    Slagvastheid: IK00
    Nom. spanning: 230 Volt
    Stuurspanning: 230 Volt
    Transparant: Nee
    Uitvoering oppervlakte: Mat
    Geschikt voor beschermingsgraad (IP): IP20
    Aderdoorsnede: 3 - 5 Vierkante millimeter
    Schakelmateriaalbreedte: 45,1 Millimeter (mm)
    Schakelmateriaalhoogte: 45,1 Millimeter (mm)
    Schakelmateriaaldiepte: 19,8 Millimeter (mm)
    Aantal modules (bij modulair systeem): 1
    Met IFTTT ondersteuning: Nee
    Dimbaar faseafsnijding: Ja
    Dimbaar faseaansnijding: Ja
    Min. diepte van de inbouwdoos: 40 Millimeter (mm)
    App besturing via Bluetooth: Nee
    Nom. belasting vermogensweerstand: 250 Watt
    Nom. belasting inductiestroom: 0 Voltampère
    Nom. belasting capaciteitsvermogen: 250 Voltampère
    Compatible met Apple HomeKit: Ja
    Compatible met Google Assistant: Ja
    Compatible met Amazon Alexa: Ja
    Max. schakelvermogen LED: 250 Watt (W)
    Minimale helderheid instelbaar: Ja
    SKU: EcoDim ECO-DIM.10
    EAN: 8719322374684
    Recent bekeken
      -25%Sale
      Voorraad:0 stuk(s)
      Verwachte levertijd:1-2 weken
    • Gira schakelwip met symbool deur Systeem 55 wit mat (328727)
      -58%Sale
    • Gira Bluetooth wandzender 2-voudig Systeem 55 antraciet mat (246228)
      -43%Sale
    • Gira kruisschakelaar met bevestigingsklauwen (310700)
      -62%Sale
      Voorraad:102 stuk(s)
      Verwachte levertijd:Voor 21u besteld, morgen in huis*
    • Gira jaloeziedrukcontact opbouw wit (315811)
      -55%Sale
      Gira opbouw jaloeziedrukcontact (pulsdrukker), 10A, IP20, wit. Met vergrendeling tegen gelijktijdig inschakelen van beide zijden. Compleet met montageplaat en adapter K/P25.