Hager Berker drievoudige uitschakelaar 3 x 1-polig 16A met spreidklemmen (WDE633023)
    • Voor 21u besteld, morgen in huis*
    • Voorraad: 8 stuk(s)
    • SKU: WDE633023
    • EAN: 3250610095652
    Hager Berker 3-voudige uitschakelaar, 16 A. Geschikt voor 3 onafhankelijke lichtpunten, niet geschikt voor wisselschakeling. Met klauwbevestiging (spreidklemmen). Excl. schakelwip en afdekraam. Meer informatie »
    42,17 20,24 (16,73 excl.btw.)
    • Razendsnelle levering TooltipVoorraad met één a twee (werk)dagen in huis
    • Direct lage prijzen
    • 14 dagen bedenktijd
    • Productomschrijving
    Hager Berker 3-voudige uitschakelaar, 16 A. Geschikt voor 3 onafhankelijke lichtpunten, niet geschikt voor wisselschakeling. Met klauwbevestiging (spreidklemmen). Excl. schakelwip en afdekraam.
    Aansluitingen, 3 x fase/bruin, 3 x zwart.
    Technische specificaties
    Nom. spanning: 400 Volt (V)
    Montagewijze: Opbouw
    Samenstelling: Modulair element voor schakelmateriaal
    Bedieningswijze: Wip/drukker
    Kleur: Overig
    Halogeenvrij: Ja
    Met montageplaat: Nee
    Aansluitwijze: Schroefklem
    Verlichting: Optioneel
    Oppervlaktebescherming: Onbehandeld
    Inbouwdiepte: 32 Millimeter (mm)
    Nom. (meet)stroom: 16 Ampère (A)
    Terugmeldcontact: Nee
    Materiaalkwaliteit: Overig
    Type verlichting: LED uitwisselbaar
    Materiaal: Overig
    Bevestigingswijze: Schroefbevestiging
    Type schakeling: Uitschakelaar 3x1-polig
    Aantal wippen: 3
    Opdruk/indicatie: Geen
    RAL-nummer (vergelijkbaar): 7035
    Schakelstroom voor fluorescentielampen: 16 Schakelstroom voor fluorescentielampen (AX)
    Drukvlakschakelaar: Nee
    Slagvastheid: IK07
    Wasmachineschakelaar: Nee
    Uitvoering oppervlakte: Mat
    Geschikt voor beschermingsgraad (IP): IP20
    Schakelmateriaalbreedte: 71 Millimeter (mm)
    Schakelmateriaalhoogte: 71 Millimeter (mm)
    Schakelmateriaaldiepte: 42 Millimeter (mm)
    Tekstveld/beschrijvingsvlak: Nee
    Functie verlichting: Controle (instand)
    Aantal modules (bij modulair systeem): 0
    Met IFTTT ondersteuning: Nee
    Min. diepte van de inbouwdoos: 35 Millimeter (mm)
    Compatible met Apple HomeKit: Nee
    Compatible met Google Assistant: Nee
    Compatible met Amazon Alexa: Nee
    Kleur schakelelement: Overig
    Verwarmingsschakelaar: Nee
    Schakelmateriaaldiameter: 100 Millimeter (mm)
    Antibacteriële behandeling: Nee
    In overeenstemming met UK Building Regulations Part M: Nee
    SKU: Hager Berker WDE633023
    EAN: 3250610095652
    Recent bekeken
      -52%Sale
      Voorraad:8 stuk(s)
      Verwachte levertijd:Voor 21u besteld, morgen in huis*
    • Gira USB wandcontactdoos 2-voudig USB-A en USB-C wit (234900)
      -44%Sale
      Gira USB-stopcontact Type A, en C, max. 3000 mA. Geschikt als oplader voor bv. mobiele telefoons en soortgelijke apparaten. Gelijktijdig opladen van twee apparaten mogelijk. Exclusief afdekking en afdekraam.
      Voorraad:0 stuk(s)
      Verwachte levertijd:1-2 weken
    • JUNG opbouwbak 3-voudig LS990 alpine wit (LS 583 A WW)
      -56%Sale
      JUNG 3-voudige opbouwbak, voor basiselementen met afdekkingen uit de LS-range (zie lijst met uitgezonderde artikelen). LS 990, alpine wit. Afm.: 223 x 81 x 47 mm. Duroplast, zeer krasvast en glanzend. Incl. vlamwerende bodemplaat en afdekraam.
      Voorraad:1 stuk(s)
    • Hager Berker RJ45 data wandcontactdoos CAT6A 1-voudig (WDF41076)
      -52%Sale
      Voorraad:13 stuk(s)
    • Busch-Jaeger schakelwip controlevenster klein (1789 N-84)
      -58%Sale
      busch-jaeger bed.element / centr.pl. schakelmat.
      Voorraad:0 stuk(s)
      Verwachte levertijd:1-2 weken
    drievoudige uitschakelaar 3 x 1-polig 16A met spreidklemmen (WDE633023)